Vybavení a Arzenál...

12. srpna 2010 v 13:36 | Luc!nka |  Tr.8 Vybavení a Arzenál
Vybavení:

Batůžek:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Do batůžku Lara schovává nalezené přírodní zdroje nebo zdravotní balíčky a artefakty, které používá pro rozřešení různých hádanek.
Obnova zdraví:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Nalezené zdravotní balíčky při misích, kde se potkáváte s lidmi, nebo přírodní zdroje v oblastech, kde prozkoumáváte džungli, může Lara používat pro obnovu svého zdraví. Lařino zdraví se částečně zregeneruje vždy samo, ale ne úplně. I tak je ale nutné s nalezenými věcmi šetřit.

PDA:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Váš všestranný přítel. Dokáže naskenovat terén a vytvořit tak sonarovou mapu. Slouží též jako dálková komunikace fungující přes satelit. Malý osobní počítač pro každého dobrodruha.


Hák:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Důležitá věcička, kterou Lara měla už při svých minulých dvou dobrodružstvích. Princip magnetické kotvy, nosnost až 1000 kg, mechanismus rychlého automatického navíjení. Lara si jím dokáže přitáhnout některé věci, strhávat zdi nebo se za něj zavěsit a díky tomu lézt po zdech či po skalách.
Svítilna:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Skvělá pomůcka do temných a tmavých koutů. Svítí i pod vodou. Tento zdroj světla je totiž odolný vůči vlivům počasí. Zabudovaný senzor skenuje okolní osvětlení a v případě potřeby svítilnu sám vypne. Vy se nemusíte o nic starat=) Lara má svítilnu vždy připnutou na jednom z řemenů batůžku.
Kamera:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Kamera, nebo chcete-li outdoorový fotoaparát, je odolný vůči vlivům počasí. Dokáže pořizovat fotografie a videozáznamy ve vysokém rozlišení a je velmi odolný.


Zbraně:
Je skvělé, že Lara má všechny zbraně u sebe a nemusíte do nich sbírat munici. Můžete si jen v příslušném menu zvolit zbraň a tu používat a kdykoliv si ji změnit.

Pistole:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Pistole RGB Mach 5 je používaná též v aramádě. Má nastavitelné zaměřovače, aktivní systém omezení zpětného rázu a rozšířené zásobníky. Je vysoce účinná a lze bezesporu žíci, že Lara dvojici těchto pistolí používá ze všech zbraní nejraději.
Samopaly:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Dvojice malých UZI samopalů dělá z Lary vražedný nástroj. Mnohonásobně větší kalibr než u předchozích pistolí a vysoká účinnost a přesnost. Nepřítel nemá nejmenší šanci, pokud se těmto zbraním postaví do cesty.
Zásobník na 400 nábojů.


Brokovnice:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Vysoce účinná zbraň, je však pomalá a dokáže nepřítele odrovnat jen z určité vzdálenosti.
Zásobník na 90 nábojů.

Útočná Puška:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Takové dobré "vylepšení" předchozí brokovnice. Vyšší kalibr a vysoká účinnost. Skvělá zbraň na lidské protivníky.
Zásobník na 300 nábojů.

Uspávací Puška:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Tohle je zbraň, díky které si Tomb Raider Underworld může zahrát i leckterý ochránce zvířat. Uspávací puška totiž vašeho protivníka nezabije, ale dopřeje mu dlouhý a sladký spánek, po němž klidně může otravovat dalšího vykradače hrobů.
Zásobník na 25 šipek.

Harpuna:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz
Skvělá zbraň známá z předchozích dobrodružství za honbou po Xianské dýce. Vynikající zbraň na obranu pod vodou před žraloky, ovšem na souši takřka nepoužitelná. Když vystřelíte, šíp letí pomalu a rovně, takže tygr před ním snadno uskočí. Ale žraloci jsou hloupější a proto tuto zbraň používejte výhradně pod vodou.
Zásobník na 40 střel.

Přilnavý Granát:

l-u-c-i-n-k-a-14.blog.cz

Něco pro vtipálky. Tento granát se používal již za 2. světové války, teď si ho na svých dobrodružstvích ochočila i Lara Croft. Když granát hodí, zůstane na protivníkovi přilepen, a než se ho protivník stihne zbavit, bohužel vybouchne... Takovou smrt opravdu Lařiným nepřátelům nezávidím. Když navíc granát hodíte a hned do něj střelíte, dopřejete protivníkovi opravdu důstojně rychlou smrt.
Lara jich může mít u sebe maximálně 8.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *♥Croftka*♥ *♥Croftka*♥ | 12. srpna 2010 v 14:00 | Reagovat

moc se omlouvám ale něco do mě vešlo je mi to moc líto i tak máš nádherný bloček ale prostě sem napsala svůj nazor byla sem nasraná na sestřenku tak proto sem tak vyjela vážně promin tak tedy nechceš spřátelit?!

2 *♥Croftka*♥ *♥Croftka*♥ | Web | 12. srpna 2010 v 14:00 | Reagovat

jinak toto se ti povedlo.

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 16. června 2011 v 8:06 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

4 NolaShepard27 NolaShepard27 | E-mail | Web | 19. března 2012 v 10:22 | Reagovat

All people deserve good life time and <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> or term loan would make it better. Just because people's freedom is grounded on money.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama